1163844
Olle Bonniér
(1925-2016)
Olle bonniÉr, tusch, signerad och daterad 19.10-57.

OLLE BONNIÉR, tusch, signerad och daterad 19.10-57.

Komposition 19.10-57. 30 x 41,5 cm.

Vågigt papper. Ej examinerad ur ram.

Proveniens

Galerie Bel'Art, Stockholm.
Privat samling, Stockholm.

Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
Värderare klassiskt konst 1800/1900-tal
+46 (0)739 40 08 16

Slutpris
2 800
260
289
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (6 bud)
25 aug 20:30
2 800 SEK
25 aug 20:29
2 600 SEK
25 aug 20:29
2 500 SEK
24 aug 10:03
1 600 SEK
24 aug 10:03
1 500 SEK