1163901
Olle Bonniér
(1925-2016)
Olle bonniÉr, gouache, signerad och daterad -60-61.

OLLE BONNIÉR, gouache, signerad och daterad -60-61.

Komposition. 31,5 x 62 cm.

Ej examinerad ur ram.

Proveniens

Galerie Bel'Art, Stockholm.
Privat samling, Stockholm.

Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
Värderare klassiskt konst 1800/1900-tal
+46 (0)739 40 08 16

Slutpris
2 800
259
285
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (19 bud)
25 aug 20:01
2 800 SEK
25 aug 20:01
2 600 SEK
9
25 aug 20:01
2 500 SEK
9
25 aug 20:00
2 400 SEK
25 aug 19:59
2 200 SEK