1163933
Olle Bonniér
(1925-2016)
Olle bonniÉr, gouache, signerad och daterad -57.

OLLE BONNIÉR, gouache, signerad och daterad -57.

"Cadaqués". 23,5 x 58 cm.

Ej examinerad ur ram.

Proveniens

Galerie Bel'Art, Stockholm.
Privat samling, Stockholm.

Övrigt

Utförd under Cadaqués-vistelsen i Spanien 57-58.

Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 16

Slutpris
1 900
180
200
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (11 bud)
25 aug 20:29
1 900 SEK
25 aug 20:28
1 800 SEK
25 aug 20:28
1 700 SEK
25 aug 19:46
1 600 SEK
25 aug 19:46
1 500 SEK