1169597
SAMLING TENN, 6 delar, tre fat, två sockerruskor, lockskål.
Samling tenn, 6 delar, tre fat, två sockerruskor, lockskål.

Två sockerruskor.
Lockskål
Tre fat, diameter ca 23 -24 cm.
Höjder 10 -12 cm.
Otydliga stämplar

Åldersrelaterat slitage. Hål i fat

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Utropspris
1 500 SEK