1171167
FIGURINER, tre stycken, porslin. Meissen respektive möjligen England.
Figuriner, tre stycken, porslin. meissen respektive möjligen england.

Modellerade som elegant dam med luta ur respektive barn i trädgård. Målad polykrom och förgylld dekor. Höjd 10-13,5 cm.

Skador, lagningar.

Utropspris
2 000 SEK