1172994
GUSTAF FOLCKER, vinsil, silver, Stockholm 1831.
Gustaf folcker, vinsil, silver, stockholm 1831.

Invändigt förgylld, delbar, rund med utvikt dekorerad mynning. Höjd 14, diameter 8,5 cm. Vikt 95 gram.

Smärre slitage, mindre bucklor.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Utropspris
4 000 SEK