1175404
GLASSERVIS, 36 delar. Böhmen, 1900-tal.
Glasservis, 36 delar. böhmen, 1900-tal.

Bestående av:
8 vinglas, 17,5 cm, (2 med nagg).
8 champagneglas, 20,5 cm, (4 med nagg).
11 starkvinsglas, 15 cm.
9 selterglas, 9 cm, (1 med nagg, en med kantspricka).

Smärre slitage. Fåtal med nagg. 1 med spricka.

Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)739 40 08 18

Utropspris
1 500 SEK