1178279
GALLERSKÅL, porslin. 1800-tal, Senempire, möjligen Ryssland.
GallerskÅl, porslin. 1800-tal, senempire, möjligen ryssland.

Genombrutna sidor, dekor i guld och blått. Höjd 29 cm. Diameter 28,5 cm.

Slitage.

Slutpris
2 000
188
207
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
3 nov 19:47
2 000 SEK
3 nov 15:39
1 100 SEK
2 nov 20:53
800 SEK
2 nov 17:16
550 SEK
1 nov 11:03
500 SEK