1181793
FIGURIN, porslin. Tyskland, 1900-tal, Meissenliknande märke.
Figurin, porslin. tyskland, 1900-tal, meissenliknande märke.

Stående mansfigur med fågel i hand samt hund vid sin fot. Höjd 22 cm.

Nagg.

Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Utropspris
5 000 - 7 000 SEK