1183306
SERVIS, 12 delar, Meissen 1900-tal
Servis, 12 delar, meissen 1900-tal.

Bestående av;
1 kaffekanna (lockknopp med skada),
1 gräddkanna,
1 sockerskål med lock (skadad lockknopp),
2 lövformade skålar,
2 kaffekoppar med fat,
3+1 assietter.

Bruksslitage. Nagg/skada.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - V11
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

För information om transporter i Finland under den pågående strejken hos Posti.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
1 300
122
135
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
11 nov 20:29
1 300 SEK
11 nov 20:27
1 200 SEK
11 nov 20:27
1 100 SEK
11 nov 15:33
1 000 SEK
4 nov 20:12
800 SEK