1184551
GLASSERVIS, 142 delar, 1900-tal.
Glasservis, 142 delar, 1900-tal.

Bestående av:
26 champagnekupor, höjd 9 cm (1 med repa).
12 vinglas, 11,5 cm.
15 selterglas, 7,5 cm.
17 whiskeyglas, 7 cm.
18 glas, 9,5 cm.
18 likörglas, 7,8 cm.
19 starkvinsglas, 7 cm.
16 snapsglas, 5,3 cm.
1 udda ölglas, 11,5 cm.

Smärre slitage, smutsig.

Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)739 40 08 18

Utropspris
4 000 SEK