1184759
CREMEKOPPAR med LOCK, fyra stycken, mjukt porslin. Rokoko, Sverige, 1700-tal.
Cremekoppar med lock, fyra stycken, mjukt porslin. rokoko, sverige, 1700-tal.

Olika målad polyrkom och förgylld dekor. Höjd ca 8 cm.

Sprickor, nagg. Lagningar.

Utropspris
3 000 SEK