1185052
KOPPAR, tre stycken, FAT, två stycken, porslin. Qingdynastin, 1700-tal.
Koppar, tre stycken, fat, två stycken, porslin. qingdynastin, 1700-tal.

Dekor i imarifärger och guld av blommor. Höjd kopparna 7,2 cm. Diameter fat 13,5 cm.

Slitage.

Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Utropspris
3 000 SEK