1167113
Arvo Heinonen
(Född 1928)
Arvo heinonen, skulptur, trä, signerad och daterad -89.

ARVO HEINONEN, skulptur, trä, signerad och daterad -89.

Abstrakt, höjd ca. 100 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Slutpris
560
5 899
622
Utropspris
600 EUR
Budhistorik (14 bud)
20 okt 19:37
560 EUR
20 okt 19:36
540 EUR
20 okt 19:36
520 EUR
20 okt 19:36
520 EUR
20 okt 19:33
480 EUR