1167365
Kristian Krokfors
(Född 1952)
Kristian krokfors, olja på duk, signerad och daterad 2013.

KRISTIAN KROKFORS, olja på duk, signerad och daterad 2013.

Tält, 74 x 96 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Slutpris
800
8 427
888
Utropspris
1 200 EUR
Budhistorik (5 bud)
13 okt 4:34
800 EUR
12 okt 21:53
655 EUR
12 okt 7:48
500 EUR
11 okt 18:07
300 EUR
11 okt 17:58
200 EUR