1171614
Max Salmi
(1931-1995)
Max salmi, olja på masonit, signerad och daterad -66.

MAX SALMI, olja på masonit, signerad och daterad -66.

"Röda musan", 60 x 40 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Slutpris
1 070
11 179
1 196
Utropspris
800 EUR
Budhistorik (22 bud)
20 okt 18:45
1 070 EUR
20 okt 18:45
1 020 EUR
20 okt 18:43
980 EUR
20 okt 18:43
960 EUR
20 okt 18:42
930 EUR