1174822
Sam Vanni
(1908-1992)
Sam vanni, gouache, signerad och daterad -88.

SAM VANNI, gouache, signerad och daterad -88.

Komposition, bildstorlek 57 x 39 cm.

Ej examinerad ur ram.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Slutpris
3 105
32 708
3 448
Utropspris
2 000 EUR
Budhistorik (9 bud)
20 okt 19:39
3 105 EUR
20 okt 19:39
3 005 EUR
20 okt 19:39
2 605 EUR
20 okt 19:39
2 505 EUR
20 okt 19:39
2 105 EUR