1178669
Veikko Vionoja
(1909-2001)
Veikko vionoja, olja på duk, signerad och daterad -69.

VEIKKO VIONOJA, olja på duk, signerad och daterad -69.

Regnmoln. 65 x 81 cm.

Slutpris
1 260
13 273
1 399
Utropspris
1 000 EUR
Budhistorik (23 bud)
20 okt 16:34
1 260 EUR
20 okt 16:34
1 210 EUR
20 okt 16:28
1 160 EUR
20 okt 16:28
1 110 EUR
20 okt 16:20
1 050 EUR