1178986
Kristian Krokfors
(Född 1952)
Kristian krokfors, olja på duk, signerad och daterad -98.

KRISTIAN KROKFORS, olja på duk, signerad och daterad -98.

"Blå berg", 35 x 75 cm.

Smärre slitage.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Slutpris
700
7 374
777
Utropspris
900 EUR
Budhistorik (9 bud)
20 okt 19:34
700 EUR
20 okt 19:31
650 EUR
20 okt 19:28
600 EUR
20 okt 19:25
580 EUR
20 okt 19:23
540 EUR