1180086
Jouko Solonen
(1920-2008)
Jouko solonen, olja på duk, signerad och daterad -87.

JOUKO SOLONEN, olja på duk, signerad och daterad -87.

Utan titel, 129 x 100 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Slutpris
664
6 995
737
Utropspris
800 EUR
Budhistorik (20 bud)
20 okt 18:56
664 EUR
20 okt 18:56
650 EUR
20 okt 18:56
644 EUR
20 okt 18:56
624 EUR
20 okt 18:55
604 EUR