1180791
Tarja Unkari
(Född 1945)
Tarja unkari, olja på duk, signerad och daterad -99.

TARJA UNKARI, olja på duk, signerad och daterad -99.

"Ungersk schack", 89 x 100 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Slutpris
610
6 426
677
Utropspris
500 EUR
Budhistorik (23 bud)
20 okt 18:49
610 EUR
20 okt 18:49
600 EUR
20 okt 18:48
590 EUR
20 okt 18:48
570 EUR
20 okt 18:48
550 EUR