1183972
Kari Huhtamo
(Född 1943)
Kari huhtamo, stål, signerad och daterad 2004, numrerad 1/3.

KARI HUHTAMO, stål, signerad och daterad 2004, numrerad 1/3.

"Sulavesi", bredd 98 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - H17
Proveniens

Köpt direkt av konstnären.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

525
5 485
587
Utropspris
1 200 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
20 okt 16:11
525 EUR
19 okt 9:03
505 EUR
12 okt 13:42
200 EUR
11 okt 17:10
120 EUR