1183974
Juha Meuronen
(Född 1952)
Juha meuronen, akryl på pannå, signerad och daterad 2003.

JUHA MEURONEN, akryl på pannå, signerad och daterad 2003.

"Vinterstrand", 100 x 150 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - T51
Proveniens

Art Diana 2003.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

800
8 427
888
Utropspris
2 000 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
15 okt 18:35
800 EUR
15 okt 18:05
600 EUR
15 okt 9:41
400 EUR