1179993
Hans-Agne Jakobsson
Hans-agne jakobsson, taklampa, markaryd, 1960-tal.

HANS-AGNE JAKOBSSON, taklampa, Markaryd, 1960-tal.

Stomme av mässing med fem kupor i röktonat glas. Etikettmärkt. Höjd 98 cm. Diameter 55 cm.

Ej funktionstestad. Slitage.

Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)739 40 08 18

Utropspris
4 000 SEK