1184308
GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft.
Golvlampa, 1900-talets andra hälft.

Stomme i mässing, svartlackerad nedtill. Räfflad vit ställbar skräm. Höjd 132 cm. Skärm längd 24 cm.

Ej funktionstestad. Bruksslitage. Smärre märken.

Utropspris
1 500 SEK