Belysning Bordslampor
1185526
BORDSLAMPOR, ett par, 1960-/1970-tal
Bordslampor, ett par, 1960-/1970-tal.

Fot av balusterformad mässing. Höjd med skärm 64 cm.

Ej funktionstestad. Bruksslitage. Anlupen.

Slutpris
500
47
52
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
8 nov 19:02
500 SEK
8 nov 18:17
300 SEK