1185550
UNO & ÖSTEN KRISTIANSSON, Vägglampa, Luxus, 1950-/1960-tal
Uno & Östen kristiansson, vägglampa, luxus, 1950-/1960-tal.

Vägglampa med stomme av teak och kupa av opakt glas. Etikettmärkt. Höjd kupa ca 20 cm.

Ej funktionstestad. Smärre mynningsnagg. En mindre fläck. Smärre fläckar.

Utropspris
3 000 SEK