Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1198106
Stig Lindberg
(1916-1982)
Stig lindberg, skål med lock, stengods, "silur", gustavsberg 1960-tal.

STIG LINDBERG, skål med lock, stengods, "Silur", Gustavsberg 1960-tal.

Rutig dekor. Stämplad. Höjd 21 cm. Diameter 25 cm.

Smärre slitage.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
1 500 SEK