Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1164844
SERVIS, 46 delar, porslin. Royal Copenhagen, Musselmaalet, 1900-tal.
Servis, 46 delar, porslin. royal copenhagen, musselmaalet, 1900-tal.

Bestående av 12 tallrikar, diameter 20 cm, 12 tekoppar med fat, diameter kopp 11 cm. 6 små tallrikar, diameter 17 cm. Kakfat, diameter 26 cm. Tekanna, kaffekanna, två gräddkannor, två vaser, sockerskål med lock, sockerskål, 4 skålar i andrasortering, 6 koppar med fat, andra sortering.

Obet slitage, delvis andrasortering.

Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Utropspris
10 000 SEK