Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1180807
COLLIER, 18K guld.
Collier, 18k guld.
Collier, 18k guld.
Collier, 18k guld.
Collier, 18k guld.

Stämplat UEJ. Vikt 47,8 g. Längd 43 cm.

Slitage. Repor. Obetydligt ytslitage.

Maria Granström
Maria Granström
Private Sales. Av Sveriges Handelskamrar förordnad besiktningsman.
+46 (0)739 40 08 09

Utropspris
1 500 EUR