Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1183385
Cartier
(Född 1847)
Cartier, 'trinity' ring. 18k guld i tre färger.

CARTIER, 'Trinity' ring. 18K guld i tre färger.

Fransk stämpel. Stämplad Cartier 750. Ringstorlek ca 15. Vikt 10 gram. Kopia på kvitton medföljer

Mindre bruksskick. Lagning.

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Utropspris
6 000 SEK