Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Klockor & Ur Fickur
1185536
FICKUR med kedja, 14K, J. Calame Robert, 1900-talets mitt. 55 mm.
Fickur med kedja, 14k, j. calame robert, 1900-talets mitt. 55 mm.

Savonett. Innerboett i metall. Total vikt inkl. kedja. 105,2 g.

Boettnummer: 405/139405

Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning. Repor. Smärre slitage.

Maria Granström
Maria Granström
Private Sales. Av Sveriges Handelskamrar förordnad besiktningsman.
+46 (0)739 40 08 09

Utropspris
1 000 EUR