Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1188766
Carl-Harry Stålhane
(1920-1990)
Carl-harry stÅlhane, ytterfoder, stengods. rörstrand, signerad samt daterad -62.

CARL-HARRY STÅLHANE, ytterfoder, stengods. Rörstrand, signerad samt daterad -62.

Glaserad i bruna nyanser. Diameter 28 cm. Höjd 19 cm.

Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)739 40 08 18

Utropspris
3 000 SEK