Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1198246
Ulla & Gustav Kraitz
Ulla & gustav kraitz, skulptur, äpple, fogdarp, förslöv.

ULLA & GUSTAV KRAITZ, skulptur, äpple, Fogdarp, Förslöv

Högbränt stengods, signerad KRAITZ. Höjd 12 cm

Obetydligt slitage.

Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46

Utropspris
3 000 SEK