Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1200219
Carl-Harry Stålhane
(1920-1990)
Carl-harry stÅlhane, vas, stengods, rörstrand ateljé, 1950/60-tal.

CARL-HARRY STÅLHANE, vas, stengods, Rörstrand Ateljé, 1950/60-tal.

Mörk glasyr i bruna nyanser, signerad CH.S-e Rörstrand Ateljé. Höjd 25 cm.

Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)739 40 08 18

Utropspris
2 500 SEK