Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1200868
Isaac Grünewald
(1889-1946)
Isaac grÜnewald, fat signerat och daterad 43 rörstrand  stengods.

ISAAC GRÜNEWALD, fat signerat och daterad 43 Rörstrand stengods

Diameter 36,5 cm

Obetydligt ytslitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
4 000 SEK