Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1201747
BING & GRÖNDAHL, kaffeservis, 29 dlr, 1900-talets mitt.
Bing & grÖndahl, kaffeservis, 29 dlr, 1900-talets mitt.

Bestående av:
14 kaffekoppar med fat
14 assietter
1 gräddkanna och fat

Bruksskick. En kaffekopp med ett nagg.

Vera Lind
Vera Lind
Filialchef Malmö
+46 739 400 825

Utropspris
3 000 SEK