Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1201936
BROSCH, med cabochonslipade citriner och gröna turmaliner
Brosch, med cabochonslipade citriner och gröna turmaliner.

14K guld. Ej stämplad. Längd ca 7 cm. Vikt 40 gram. Etui Olga Tritt.

Smärre ytslitage.

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Utropspris
6 000 SEK