Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1203251
CARL-HARRY STÅLHANE & GUNNAR NYLUND, miniatyrer, 5 + 5 st, stengods,
Carl-harry stÅlhane & gunnar nylund, miniatyrer, 5 + 5 st, stengods,

Vardera 2 st 1:a sort och 3 st 2:a sort. Samtliga signerade. Varav 2 st Nylund signerade L329 resp L935. Höjd ca 3 - 13,5 cm.

Minimalt slitage.

Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46

Utropspris
3 000 SEK