Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Smycken Broscher
1203264
BROSCH 18K guld och vitguld rosenstenar ca 0,15 ct totalt och safirer
Brosch 18k guld och vitguld rosenstenar ca 0,15 ct totalt och safirer.

Total vikt 4,7 g. Längd och bredd ca 6,5 x 0,2 cm. Originaletui.

Slitage. Repor. Nagg.

Unni Trolle
Unni Trolle
Gemmolog, värderare
+46-76-209 59 81

Utropspris
3 000 SEK