Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1203531
Rey Urban
(1929-2015)
Rey urban ring 18k guld m ametist kristall ca 20 x 15 mm, stockholm 1975, originaletui.

REY URBAN RING 18K guld m ametist kristall ca 20 x 15 mm, Stockholm 1975, originaletui

Total vikt 16,0 g. Storlek 16/51. Ringskena något flexibel.

Slitage. Repor. Nagg.

Unni Trolle
Unni Trolle
Gemmolog, värderare
+46-76-209 59 81

Utropspris
7 000 SEK