Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1203775
Berndt Friberg
(1899-1981)
Berndt friberg, skål, stengods, gustavsbergs studio.

BERNDT FRIBERG, skål, stengods, Gustavsbergs Studio.

Brun harpälsglasyr. signerad Friberg samt med studiohanden. Höjd ca 10, diameter 33 cm.

Smärre repor.

Utropspris
4 000 SEK