Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1161996
Ateljé Stigbert
Stigbert, armband, silver, stockholm 1955.

STIGBERT, armband, silver, Stockholm 1955.

Längd 20 cm. Vikt 64.8 g

Slitage. Repor.

Maria Granström
Maria Granström
Tf Filialchef Malmö / Private Sales
+46 (0)739 40 08 09

Utropspris
200 EUR