Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1175780
HALSRING, R Lantz, silver & bergkristall 1966.
Halsring, r lantz, silver & bergkristall 1966.

Stämplat LANTZ, Stockholm 1966. Rad med bergkristall längd ca 10 cm. Innerdiameter ring ca 13 cm. Vikt 45 gram.

Åldersrelaterat slitage.

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Utropspris
2 500 SEK