Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1177019
ISAAC COHEN, Armring silver med grön sten
Isaac cohen, armring silver med grön sten.

Stämplad ICO, Stockholm 1964. Innerdiameter ca 6 cm. Sten mått ca 3 x 2 cm. Vikt 30 gram.

Bruksslitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L26
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

1 dag 5 timmar
1 300
124
134
Utropspris
1 500 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 400 SEK. Läs mer.
Budhistorik (17 bud)
8
16 feb 18:59
1 300 SEK
16 feb 18:59
1 200 SEK
14 feb 22:13
1 100 SEK
14 feb 22:13
1 000 SEK
14 feb 22:13
950 SEK