Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1177166
REY URBAN, Armband, silver. Stockholm.
Rey urban, armband, silver. stockholm.

Stämplad RU, Stockholm 1972. Bredd ca 2,5 cm. Längd 18 cm. Vikt 72 gram. Med etui Rey urban. Lösa länkar medföljer.

Bruksslitage.

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Utropspris
3 000 SEK