1177172
REY URBAN, Hängsmycke, silver.
Rey urban, hängsmycke, silver.

Signerad. Höjd hänge 8 cm. Längd 67 cm. Totalvikt 88 gram. I etui Rey urban.

Bruksskick.

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Utropspris
4 000 SEK