Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1177192
Karl-Ingemar Johansson
(1927-1997)
Karl-ingemar johansson, göteborg, 1962 ett par manschettknappar, silver.

KARL-INGEMAR JOHANSSON, Göteborg, 1962 ett par manschettknappar, silver

Spiralmönstrade. Stämplade KIJ och H&Co. Högberg & Co Silversmederna. Diameter ca 2 cm. Vikt 18 gram.

Anlupen. Bruksslitage.

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Utropspris
3 000 SEK