Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1178047
TAMMEN KORU KY, manschetteknappar 1 par, 14K och syntetiska spineller. Åbo, Finland 1969.
Tammen koru ky, manschetteknappar 1 par, 14k och syntetiska spineller. Åbo, finland 1969.

Vikt 10,2 g. Gröna spineller. Mått 1,5 x 1,5 cm.

Repor. Åldersrelaterat slitage.

Maria Granström
Maria Granström
Private Sales. Av Sveriges Handelskamrar förordnad besiktningsman.
+46 (0)739 40 08 09

Utropspris
250 EUR