1180698
Mirjam Salminen
(1918-1994)
Mirjam salminen, ring 14k guld med krysopras, helsingfors, finland 1967.

MIRJAM SALMINEN, ring 14K guld med krysopras, Helsingfors, Finland 1967

Ringstorlek 50/15,8. Total vikt 15,2 g

Slitage. Repor. Nagg.

Maria Granström
Maria Granström
Private Sales. Av Sveriges Handelskamrar förordnad besiktningsman.
+46 (0)739 40 08 09

Utropspris
360 EUR